Site icon ABC news

Канадська технологія будівництва – опис, переваги, етапи будівництва

Канадська технологія будівництва – це сучасна каркасно-щитова технологія малоповерхового будівництва, яка використовується у всьому світі. В основі цієї технології лежить використання структурно-ізоляційних панелей (СІП-панелей), які є основним будівельним елементом, що використовуються коли будуються будинки з sip панелей.

СІП-панель – це тришарова конструкція, яка складається з двох шарів деревно-стружкової плити (OSB) та шару пінополістиролу. OSB-плити забезпечують міцність і жорсткість панелі, а пінополістирол – теплоізоляцію.

Переваги канадської технології будівництва:

Додаткові переваги:

Компанія «Сервус» – це один з провідних українських виробників і будівельників будинків з СІП-панелей. Компанія має власне виробництво СІП-панелей, що дозволяє гарантувати високу якість продукції.

Основні етапи будівництва будинку з СІП-панелей:

  1. Вибір ділянки .
  2. Розробка проекту .
  3. Укладання фундаменту .
  4. Збірка коробки будинку .
  5. Установка вікон та дверей .
  6. Утеплення та облицювання фасаду .
  7. Внутрішні роботи .

Будівництво будинку з СІП-панелей – це розумний вибір для тих, хто хоче побудувати комфортний, енергоефективний і недорогий будинок.

Додаткова інформація:

Компанія «Сервус» https://servus.ua/ua/ пропонує широкий спектр послуг, пов’язаних з будівництвом будинків з СІП-панелей. Компанія має власне виробництво СІП-панелей, що дозволяє гарантувати високу якість продукції.

Компанія “Сервус” є виробничо-будівельною компанією, яка спеціалізується на будівництві будинків за канадською технологією “під ключ”. Згідно з інформацією на їхньому веб-сайті servus.ua, компанія надає послуги з малоповерхового будівництва будинків з використанням СІП (сэндвич-панелі з утеплювачем).

Канадська технологія будівництва з СІП (Structural Insulated Panels) полягає в використанні спеціальних панелей з двох товстих шарів OSB (орієнтованого стрижневого брусу) між якими розміщений утеплювач (найчастіше пінополістирол або пенополіуретан). Це дозволяє створити ефективну теплоізоляцію та міцність конструкції.

“Сервус” пропонує повний цикл будівництва “під ключ”, включаючи проектування, виготовлення конструкцій, монтаж та здавання готового об’єкту замовнику. Застосування канадської технології дозволяє виготовити якісні та сучасні будинки з високим рівнем енергоефективності.

Для отримання детальної інформації про послуги та проекти компанії “Сервус”, рекомендується звернутися безпосередньо на їхній офіційний веб-сайт за посиланням: servus.ua. На сайті можна знайти конкретні проекти, технологічні особливості та умови співпраці з компанією.

Компанія «Сервус» пропонує наступні послуги:

Компанія «Сервус» гарантує високу якість будівництва та виконання всіх робіт в строк.

Для отримання більш детальної інформації про послуги компанії «Сервус» рекомендується відвідати офіційний сайт компанії або звернутися до менеджера за телефоном.

Exit mobile version