Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів торгової марки JUKA

Торговельні холодильні обладнання для магазинів та супермаркетів торгової марки JUKA, яке представлено на сайті jukamarket.ua – це комплексне рішення для зберігання та демонстрації товарів у торговому залі. Агрегати забезпечують необхідний температурний режим для зберігання різних продуктів, а також мають привабливий зовнішній вигляд, що сприяє підвищенню продажів.

Опис

Торговельні холодильні обладнання для магазинів та супермаркетів торгової марки JUKA представлені наступними типами:

 • Вітрини морозильні – призначені для зберігання та демонстрації морозива, м’яса, риби, овочів та фруктів.
 • Вітрини холодильні – призначені для зберігання та демонстрації молочних продуктів, напоїв, готових страв.
 • Шкафи холодильні – призначені для зберігання та демонстрації напоїв, готових страв.
 • Стеллажі холодильні – призначені для зберігання та демонстрації різноманітних товарів.

Технології

Торговельні холодильні обладнання для магазинів та супермаркетів торгової марки JUKA використовують сучасні технології, що забезпечують високу ефективність та надійність роботи. До таких технологій відносяться:

Електронне регулювання температури

Електронне регулювання температури дозволяє точно підтримувати необхідний температурний режим всередині холодильного обладнання. Це важливо для зберігання різних продуктів, які вимагають різних температурних умов. Наприклад, для зберігання м’яса та риби потрібна температура від -18 до -20 градусів Цельсія, для зберігання молока та молочних продуктів – від 0 до 6 градусів Цельсія, для зберігання фруктів та овочів – від 0 до 8 градусів Цельсія.

Електронне регулювання температури здійснюється за допомогою спеціальної плати, яка управляє роботою компресора. Плата отримує сигнали від датчиків температури, розташованих всередині холодильного обладнання, і на основі цих сигналів формує сигнал для управління компресором.

Система самоочищення

Система самоочищення забезпечує чистоту внутрішнього простору холодильного обладнання. Це важливо для запобігання росту бактерій та грибків, які можуть привести до псування продуктів.

Стаття по темі:  Использование аналитики социальных сетей для лучшего продвижения

Система самоочищення працює за допомогою спеціального розчину, який розпиляється всередині холодильного обладнання. Розчин розщеплює органічні речовини, які можуть бути джерелом забруднення.

Система конденсації конденсату

Система конденсації конденсату дозволяє запобігти утворенню льоду та інею на внутрішніх стінках холодильного обладнання. Це важливо для забезпечення ефективної роботи холодильного обладнання та запобігання його пошкодження.

Система конденсації конденсату працює за допомогою спеціального вентилятора, який обдуває внутрішні стінки холодильного обладнання. Вентилятор видаляє конденсат, який утворюється на внутрішніх стінках в результаті роботи холодильного обладнання.

Всі ці технології забезпечують високу ефективність та надійність роботи торговельного холодильного обладнання торгової марки JUKA.

Матеріали

Торговельні холодильні обладнання для магазинів та супермаркетів торгової марки JUKA виготовляються з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність та надійність експлуатації. До таких матеріалів відносяться:

 • Сталеві корпуси – міцні та довговічні.
 • Пластикові полиці – легко миються та не схильні до корозії.

Особливості

Торговельні холодильні обладнання для магазинів та супермаркетів торгової марки JUKA мають наступні особливості:

Енергоощадливість

Торговельні холодильні обладнання торгової марки JUKA оснащені сучасними компресорами та холодильними системами, які забезпечують високу енергоефективність. Агрегати споживають мінімум електроенергії, що дозволяє економити на витратах.

Мобільність

Торговельні холодильні обладнання торгової марки JUKA мають легку конструкцію, що дозволяє легко переміщувати їх. Це дає можливість легко міняти їх розташування в торговому залі, в залежності від потреб.

Безпека

Торговельні холодильні обладнання торгової марки JUKA оснащені системами безпеки, які запобігають витоку холодоагенту та пожежі. Це важливо для забезпечення безпеки персоналу та клієнтів.

Всі ці особливості роблять торговельне холодильне обладнання торгової марки JUKA надійним та ефективним рішенням для зберігання та демонстрації товарів у торговому залі.

Переваги

Торговельні холодильні обладнання для магазинів та супермаркетів торгової марки JUKA мають наступні переваги:

 • Надійність – агрегати виготовлені з високоякісних матеріалів та оснащені сучасними технологіями, що забезпечує їх довговічність та безперебійну роботу.
 • Ефективність – агрегати забезпечують необхідний температурний режим для зберігання різних продуктів, а також мають привабливий зовнішній вигляд, що сприяє підвищенню продажів.
 • Енергоощадливість – агрегати споживають мінімум електроенергії, що дозволяє економити на витратах.
 • Мобільність – агрегати легко переміщуються, що дозволяє легко міняти їх розташування в торговому залі.
 • Безпека – агрегати оснащені системами безпеки, що запобігають витоку холодоагенту та пожежі.
Стаття по темі:  Как обустроить теплицу?

Застосування

Торговельні холодильні обладнання для магазинів та супермаркетів торгової марки JUKA застосовуються у всіх сферах, де потрібно забезпечити низьку температуру для зберігання товарів та продемонструвати їх клієнтам.

Основними сферами застосування є:

 • Супермаркети
 • Магазини
 • Мережі громадського харчування
 • Літні кафе
 • Заклади громадського харчування
 • М’ясні та хлібобулочні виробництва
 • Бари

Висновок

Торговельні холодильні обладнання для магазинів та супермаркетів торгової марки JUKA – це надійне та ефективне рішення для зберігання та демонстрації товарів у торговому залі. Агрегати забезпечують необхідний температурний режим для зберігання різних продуктів, а також мають привабливий зовнішній вигляд, що сприяє підвищенню продажів.

Share

You may also like...