Труби металеві від ТОВ «Торговий Дім «Український Стальний Холдинг»

ТОВ «Торговий Дім «Український Стальний Холдинг» – це провідний постачальник трубного прокату на українському ринку. З 2012 року компанія пропонує своїм клієнтам широкий спектр трубної продукції, що відповідає найвищим стандартам якості. Купуючі труби тут ви отримуєте якісний продукт та найкращій сервіс.
Асортимент продукції

Асортимент продукції компанії «Український Стальний Холдинг» включає в себе різноманітні типи труб, що задовольняють різні потреби й вимоги клієнтів:

 1. Електрозварювальні труби: Ці труби доступні у круглому, квадратному та прямокутному перерізі. Електрозварювальні труби зазвичай використовуються у будівництві, машинобудуванні та інших галузях.
 2. Безшовні труби: В асортименті присутні як гарячедеформовані, так і холоднодеформовані безшовні труби. Вони використовуються там, де потрібна висока міцність і якість з’єднання, наприклад, у вугільній промисловості, нафтогазовидобувному секторі та автомобільній промисловості.
 3. Оцинковані труби: Також доступні у круглому, квадратному та прямокутному перерізі. Оцинковані труби мають захисне покриття, що забезпечує їхню стійкість до корозії, тому вони широко використовуються у будівництві, сільському господарстві та водопостачанні.
 4. Профільні труби: Вони також доступні у різних перерізах. Профільні труби часто застосовуються для створення конструкцій, огорож та інших елементів в будівництві та промисловості.

Цей різноманітний асортимент труб дозволяє клієнтам вибрати оптимальний варіант для своїх проектів і задач, а також замовити необхідні розміри та кількості відповідно до їхніх потреб

Переваги співпраці з ТОВ «Торговий Дім «Український Стальний Холдинг»:

Співпраця з ТОВ «Торговий Дім «Український Стальний Холдинг» має низку переваг, які можуть бути привабливими для потенційних клієнтів:

 1. Досвід роботи: Компанія має понад 10 років досвіду на ринку трубного прокату, що свідчить про її стабільність та надійність як постачальника.
 2. Широкий асортимент: Наявність понад 10 000 позицій на складі дозволяє клієнтам вибрати оптимальний варіант для своїх потреб і проектів.
 3. Якість: Вся продукція компанії сертифікована, що гарантує її високу якість і відповідність стандартам безпеки.
 4. Індивідуальний підхід: Компанія готова виконати замовлення на труби за індивідуальними кресленнями клієнтів, що дозволяє задовольнити специфічні потреби проектів.
 5. Доступні ціни: Компанія пропонує конкурентні ціни на трубну продукцію, що може бути важливим фактором для клієнтів у виборі постачальника.
 6. Зручна доставка: Компанія забезпечує доставку труб по всій Україні, що дозволяє клієнтам отримати необхідну продукцію вчасно та зручним для них способом.
Стаття по темі:  Байден підтвердив ліквідацію лідера "Аль-Каїди"

Враховуючи ці переваги, співпраця з ТОВ «Торговий Дім «Український Стальний Холдинг» може бути вигідною для будь-якої компанії чи організації, яка потребує якісного та надійного трубного прокату

Продукція, яку надає ТОВ “Торговий Дім «Український Стальний Холдинг», така як труби різних типів і перерізів, знаходить своє застосування в різних галузях промисловості та виробництва.

Деякі з основних галузей, де використовується така продукція, включають:

 1. Будівництво: Труби використовуються для систем водопостачання, каналізації, опалення, кондиціонування повітря, а також для підвісних та стінових конструкцій будівель.
 2. Нафтогазова промисловість: Великі діаметричні труби використовуються для транспортування нафти, газу та інших рідин і газів через трубопроводи.
 3. Автомобільна промисловість: Труби використовуються для виготовлення вихлопних систем, рам автомобілів, каркасів салонів та інших компонентів.
 4. Машинобудування: Труби використовуються для створення рами та каркасів промислових машин, обладнання для обробки матеріалів та інших металоконструкцій.
 5. Енергетика: Труби використовуються для систем теплопостачання, а також для транспортування пари та інших рідин у виробництві електроенергії.
 6. Харчова промисловість: Труби використовуються для транспортування рідин, включаючи воду, сиропи, молоко та інші продукти, а також для обладнання систем вентиляції та кондиціонування.
 7. Сільське господарство: Труби використовуються для систем орошення, дренажу, транспортування рідин та інших агротехнічних потреб.

Це лише кілька прикладів галузей, де труби є необхідними компонентами інфраструктури та обладнання. Широкий спектр використання трубної продукції свідчить про її важливість у різних галузях промисловості та виробництва.

ТОВ «Торговий Дім «Український Стальний Холдинг» – ваш надійний партнер у постачанні трубного прокату!

Share

You may also like...