Як обрати чохли на сидіння?

Здивувати сучасних автомобілістів вкрай важко. Пропозиції авторинку вражають соєю різноманітністю та доступністю. У кожного з нас є можливість придбати авто на свій смак, з урахуванням власних побажань та фінансових можливостей. Незмінним залишається лише одне – яким би дорогим та комфортним не був би ваш транспортний засіб, він потребує певних допрацювань. Це більш стосується не технічного стану, а естетичного та функціонального. Наприклад, ви придбали авто з салону, авто, яке укомплектоване від «А» до «Я», то що ж в ньому можна ще доопрацювати? Перше, з чим необхідно попрацювати – це сидіння, які необхідно утримувати в чистоті. В цьому допоможуть чохли на сидіння, які виконують безліч функцій: від захисної до стилістичної. Правильно підібраний комплект чохлів на сидіння – це запорука чистоти в салоні, а значить, і збереження ваших нервових клітин.

Чому вибір чохлів на сидіння не є рандомним процесом?

Почнемо з того, що не всі чохли на сидіння доброї якості. Це не новина для професійних водіїв, але навіть не всі вони знають, як обрати вироби, що будуть під час регулярної експлуатації, вправно служити не один рік, дивуючи своєї якістю, стилем та комфортом.

Тому, при виборі чохлів на сидіння, орієнтуємося на:

  • Тип матеріалу. Бажано, якщо він буде вологостійкий, той, що добре чиститься, до якого не липне пил та не в‘їдається бруд. Найкращий варіант з натуральної чи штучної шкіри. Прийнятний варіант – жаккард, замша.
  • Розмір. Взагалі більшість продукції входить у рамки золотого стандарту в цьому параметрі. Але краще все ж перевіряти розміри чохлів перед їх придбанням, та порівнювати з параметрами сидінь вашого авто.
  • Кількість. Деякі водії вважають, що достатньо придбати лише два чохли на сидіння, а саме на передні, бо їх найчастіше експлуатують. Одна подорож з дітьми на автомобілі допоможе вам зрозуміти, що ця думка хибна. Чохли повинні бути на всіх сидіннях в салоні.
  • Вартість. Чому якісні чохли не можуть мати невелику ціну? Тому, що вони бездоганні по всім критеріям. Чи знаєте ви, що таке модельні чохли? Відшиті під певну модель авто, вони ідеально пасують до стилістичного оформлення салону, чітко співпадають по розміру, відрізняються надійністю та комфортом. За такі вироби не шкода заплатити більш високу ціну.
Стаття по темі:  Почему следует мыть автошины и как часто это делать?

Вибір завжди за покупцем, але ми свою думку висловили – треба обирати якісні, фірмові чохли, які будуть оберігати ваші сидіння від непередбачуваних ситуацій. Зробивши правильний вибір, з часом, ви будете пригадувати наші рекомендації з відчуттям вдячності та задоволення. Тому, не нехтуйте порадами, саме зараз починайте пошук нового комплекту чохлів на сидіння.

Share

You may also like...