Як отримати довідку про несудимість терміново: кроки та поради

Для отримання довідки про несудимість в Україні слід виконати наступні кроки:

 1. Збір документів. Знадобиться паспорт громадянина України та копія ідентифікаційного номера облікової картки платника податків.
 2. Одержання ЕЦП (Електронного Цифрового Підпису). Звертайтеся до центру надання адміністративних послуг чи іншого уповноваженого органу для отримання ЕЦП.
 3. Заповнення заяви. Заповніть заяву про видачу довідки про несудимість. Зазвичай, така заява подається в електронній формі.
 4. Оплата державного мита. Сплатіть встановлене законом державне мито за видачу довідки.
 5. Подання заяви та документів. Подайте заповнену заяву, копію паспорта, копію ідентифікаційного номера, а також підтвердження сплати мита.
 6. Отримання Довідки. Після розгляду заяви та перевірки інформації вам буде видана довідка про несудимість.

Важливо враховувати, що процес отримання довідки про несудимість може тривати довго. Терміни залежать від регіональних особливостей та робочого навантаження органів, що надають цю послугу.

Крім того, в нашій країні зараз воєнний стан, досить високий рівень бюрократії, тому на тому чи іншому етапі можуть виникнути складнощі — простіше звернутися до посередника. Він допоможе пришвидшити процес отримання документу.

А якщо довідка потрібна терміново?

Довідка про несудимістьЯк така, послуга «Довідка про несудимість терміново» наразі в Україні працює. Але, як вже було зазначено вище, щоб звести до мінімуму усі бюрократичні та інші «неприємні» процедури, для отримання довідки про несудимість простіше звернутися до посередників. Наприклад — у L‘agency.

Через цю компанію можна не тільки у максимально короткі строки отримати документ, вона пропонує додаткові послуги, які найчастіше потрібні разом із отриманням довідки про несудимість:

 1. Послуги бюро перекладу.
 2. Апостилювання.

У яких випадках можуть знадобитися ці додаткові послуги?

Апостилювання та переклад довідки про несудимість

Апостиль довідки про несудимість та її переклад можуть знадобитися при необхідності використанні цього документа за кордоном. Важливо враховувати, що вимоги до апостилювання можуть залежати від конкретної країни та її актуальної правової системи.

Стаття по темі:  Канадська технологія будівництва - опис, переваги, етапи будівництва

ТЕРМІН ДІЇ ДОВІДКИ ПРО НЕСУДИМІСТЬОсь кілька ситуацій, коли може знадобитися апостиль для довідки про несудимість в Україні:

 1. Подання документів для роботи за кордоном. Якщо ви подаєте документи для роботи в іншій країні, може знадобитися апостиль для підтвердження достовірності довідки про несудимість.
 2. Оформлення візи або працевлаштування за кордоном. Деякі країни можуть вимагати апостиль для документів, які подаються при отриманні візи або працевлаштуванні, та переклад документів.
 3. Навчання за кордоном. Якщо ви подаєте документи для вступу до навчального закладу за кордоном, апостиль може бути необхідним для довідки про несудимість.
 4. Імміграційні процедури. У разі імміграції до іншої країни може вимагатися апостиль для багатьох документів, включаючи довідку про несудимість.
 5. Оформлення дозволу на проживання чи роботу. Деякі країни можуть вимагати апостиль для документів, поданих при оформленні дозволу на проживання чи роботу.
 6. Участь у міжнародних проектах чи програмах. Якщо ви берете участь у міжнародних проектах чи програмах, де потрібна документація, може вимагатися переклад та апостилювання довідки про несудимість.

Перед поданням документів за кордоном рекомендується перевірити конкретні вимоги та процедури країни, в якій ви плануєте використовувати довідку про несудимість.

Як терміново отримати довідку про несудимість: поради для українців

Ось деякі поради для українців, які шукають терміново отримати документ:

 1. Заздалегідь перевірте можливості зручної та швидкої сплати державного мита. Використання електронних платіжних систем може прискорити процес.
 2. Звертайтеся до спеціалізованих компаній. Деякі компанії та агенції (такі, як L‘agency) надають послуги отримання довідок про несудимість швидко, але це може вимагати додаткової плати. Важливо обирати надійні та законні служби.
 3. Якщо це можливо, спробуйте попередньо записатися на прийом до відповідного органу. Це допоможе зекономити час на місці.
 4. Детально ознайомтеся з інструкціями та вимогами на офіційних веб-сайтах органів, які видаватимуть довідку. Це допоможе уникнути непорозумінь та помилок.
Стаття по темі:  Губернатор: в Белгороде "громкие звуки", предположительно сработало ПВО

Висновок наступний: якщо потрібно швидко, із мінімальною бюрократією отримати довідку про несудимість (та, наприклад, поставити на ній апостиль і перекласти), оптимальним варіантом стане звернення до компанії-посередника. Так, вам прийдеться заплатити за її послуги, проте це зекономить дуже багато часу та нервових клітин.

Share

You may also like...