7 причин обрати шокер для самозахисту

Самозахист – це дуже важлива частина нашого життя, особливо за жінок. Іноді нам можуть статися непередбачувані ситуації, і важливо бути готовим до захисту свого життя. На жаль, далеко не всім відомі можливості самозахисту. І однією з таких можливостей є шокер. У цьому блозі ми розглянемо 7 причин, чому ви повинні обрати шокер купить для свого захисту.

7 причин

  1. Швидкість і простота використання. Завдяки невеликому розміру і простоті використання, з шокером дуже легко захистити себе від нападника. Ви можете тримати його в сумці або кишені і використовувати при необхідності.
  2. Здібність на відстані. Одним з преимуществ шокера є його здібність діяти на відстані. Вам не потрібно бути дуже близько до нападника, щоб відчути його удар. Шокер зможе діяти і на дистанції від 2 до 5 метрів.
  3. Ефективність. Шокер – дуже ефективний засіб самозахисту. Його дія заснована на впливі електричного розряду на нападаючого. Це змушує тіло зі стисненою м’язовою системою неминуче розслабитися, що дозволяє з впевненістю втечі від нападника.
  4. Безпека . Шокер є безпечним засобом. Існує певний ризик отримання травми, але цей ризик є значно меншим, ніж у випадку застосування інших засобів самозахисту, таких як ніж.
  5. Недорого. У порівнянні з іншими засобами самозахисту, шокер – недорогий в придбанні. Це забезпечує досить доступну ціну для більшості жінок.
  6. Легальність. Шокер належить до категорії дозволених засобів самозахисту. Українське законодавство не забороняє його використовувати. Однак, слід дотримуватися деяких правил при використанні шокера.
  7. Захист сім’ї. Шокер робить жінок більш незалежними, які можуть самостійно захищати свої домашніх. Це дає потенційним нападникам зрозуміти, що вони не матимуть шансів на злочини проти сім’ї, в якій присутній шокер.Також шокер допомогає жінці, якщо вона відчуває домашнє насильство від чоловіка.
Стаття по темі:  Викрутки Metabo

Шокер стає все популярнішим засобом самозахисту в Україні. Це безпечний і ефективний спосіб захисту свого життя. Більше того, в продажу існує великий вибір шокерів різних марок і моделей. В будь-якому случаї, перед тим, як придбати шокер, вам потрібно отримати консультацію фахівців з правових питань і тренера із самозахисту. Нехай шокер стане вашим надійним імунітетом у непередбачуваних ситуаціях.

Замовити електрошокер можна в інтернет-магазині Сеоп. На сайті великий вибір класних моделей. Магазин працює з 2012 року і має бездоганну репутацію.

Share

You may also like...