Консультація зі здорового харчування від проєкту NATURE365

Консультація зі здорового харчування та індивідуальний супровід зі здорового харчування – це послуги, які надаються спеціалістами з харчування з метою покращення дієти та досягнення оптимального стану здоров’я. Основна мета таких консультацій та супроводу – це допомога людям у встановленні збалансованого раціону, який відповідає їхнім індивідуальним потребам, здоров’ю, життєвому стилю та особливостям. Консультація зі здорового харчування включають в себе такі діє:

 1. Оцінка поточного стану харчування та аналіз дієти.
 2. Розробка індивідуалізованого плану харчування, який враховує потреби та цілі клієнта.
 3. Рекомендації щодо змін у дієті з урахуванням балансу макро- та мікронутрієнтів.
 4. Надання інформації про здорові харчові звички та продукти.
 5. Планування щодо підтримки здорового харчування в різних ситуаціях (наприклад, на роботі, в подорожах, під час вечірок тощо).

Проєкт NATURE365 пропонує два типи консультацій зі здорового харчування які допоможуть вам покращити самопочуття, підвищити рівень енергії та зміцнити ваше здоров’я:

1. Разова консультація:

 • Це годинна консультація, де ви можете отримати відповіді на всі питання, які вас цікавлять щодо здорового харчування.
 • Фахівець допоможе вам сформувати збалансований раціон, враховуючи ваш спосіб життя та цілі.
 • Ви отримаєте рекомендації на кожен день, а також зрозумілу систему здорового харчування, яку ви зможете використовувати у повсякденному житті.
 • Цей варіант підходить для швидкого вирішення конкретних питань.
 • Вартість: 1500 грн.

2. Індивідуальний супровід:

 • Це спільна робота з фахівцем протягом 4-х тижнів.
 • Ви будете отримувати детальну інтерпретацію результатів check-up організму, а також допомогу у складанні раціону з урахуванням ваших особистих вподобань, графіка роботи, сімейного життя та інших факторів.
 • Фахівець буде відстежувати ваш прогрес, надавати підтримку 24/7 у месенджері та ділитися ідеями швидких та простих рецептів.
 • Цей варіант підходить для тих, хто хоче досягти стійких результатів та навчитися складати власний раціон.
 • Вартість: 4000 грн.
Стаття по темі:  Заблокували аккаунт FAVBET: Чому це могло статись та як повернути доступ

Індивідуальний супровід зі здорового харчування це більш глибокий та систематичний підхід до досягнення змін у харчуванні та покращення здоров’я. Він може включати регулярні зстрічи (онлайн-зустрічи)  харчового консультанта або дієтологом, підтримку через електронні засоби зв’язку, встановлення конкретних цілей та моніторинг їх досягнення, а також корекцію плану харчування на основі реакції організму клієнта та змін у життєвому стилі. Цей підхід дозволяє забезпечити більш ефективну та індивідуалізовану допомогу у досягненні здоров’я через харчування.

Переваги консультацій від NATURE365:

 1. Доказова медицина: Фахівці проєкту NATURE365 ґрунтуються на наукових дослідженнях та доказовій медицині. Це означає, що консультації ґрунтуються на найактуальніших наукових відомостях та рекомендаціях, що забезпечує високу якість та ефективність послуг.
 2. Індивідуальний підхід: Кожна консультація адаптується до ваших потреб, способу життя та цілей. Фахівці враховують ваші індивідуальні особливості, пріоритети та обмеження, розробляючи план дій, який найкраще підходить саме для вас.
 3. Практичні рекомендації: Ви отримаєте зрозумілі та практичні рекомендації, які легко впровадити у повсякденне життя. Фахівці надають конкретні поради та інструкції, спрямовані на досягнення ваших цілей здоров’я та харчування.
 4. Підтримка: Фахівці проєкту NATURE365 завжди готові відповісти на ваші питання та надати підтримку. Це може включати як особистий контакт під час консультацій, так і можливість звертатися до них за допомогою електронних засобів зв’язку в міжконсультаційний період.

Ці переваги допомагають забезпечити ефективну та індивідуалізовану підтримку у покращенні здоров’я та харчування, що дозволяє клієнтам досягати своїх цілей з більшою успішністю.

Який тип консультації вибрати?

 • Разова консультація: підходить для тих, хто хоче отримати швидкі відповіді на конкретні питання.
 • Індивідуальний супровід: підходить для тих, хто хоче досягти стійких результатів та навчитися складати власний раціон.
Стаття по темі:  Лучший весенний подарок - оригинальная парфумерия

Замовити консультацію:

 • Ви можете замовити консультацію на сайті проєкту NATURE365: <видалено недійсну URL-адресу>
 • Також ви можете зв’язатися з фахівцями проєкту за телефоном: +380 97 000 00 00

Консультації зі здорового харчування від NATURE365 nature365.com.ua допоможуть вам покращити самопочуття, підвищити рівень енергії та зміцнити ваше здоров’я.

Share

You may also like...