Байден назвав фікцією псевдореферендуми та пригрозив РФ додатковими покараннями

Байден назвав фікцією псевдореферендуми та пригрозив РФ додатковими покараннями

Президент США Джо Байден заявив, що Сполучені Штати ніколи не визнають результати псевдореферендуми на окупованих територіях України і пригрозив Росії серйозними економічними витратами, повідомляє Європейська правда.

Про це йдеться у заяві Байдена на сайті Білого дому.

“Сполучені Штати ніколи не визнають українську територію чимось іншим, окрім як частиною України. Російські референдуми є фікцією – фальшивим приводом для спроби анексувати частини України силою, що є грубим порушенням міжнародного права, в тому числі Статуту Організації Об’єднаних Націй”, – наголосив президент США.

“Ми будемо працювати з нашими союзниками і партнерами, щоб накласти на Росію додаткові швидкі та серйозні економічні витрати”, – додав він.

Байден запевнив, що Сполучені Штати стоять разом з нашими партнерами по всьому світу у відкиданні будь-яких сфабрикованих результатів, які оголосить Росія.

“Ми будемо продовжувати підтримувати український народ і надавати йому допомогу у сфері безпеки, щоб допомогти йому захистити себе, коли він мужньо протистоїть російському вторгненню”, – йдеться у заяві.

Стаття по темі:  Британська розвідка розповіла про події на фронті під Херсоном
Share

You may also like...

Залишити відповідь