Де в Києві беруться за видалення ретинованого зуба?

Вступ

Видалення ретинованих зубів є однією з найбільш складних і делікатних стоматологічних процедур. Ретиновані зуби — це зуби, які не можуть прорізатися через ясна і залишаються частково або повністю покритими тканинами ясен або кісткою. Найчастіше це стосується зубів мудрості, але ретинованими можуть бути й інші зуби. Видалення таких зубів вимагає професійного підходу і високого рівня кваліфікації стоматолога. У цій статті ми розглянемо причини ретенції зубів, симптоми, можливі ускладнення і чому варто обрати стоматологію “Арбор” у Києві для цієї складної процедури.

Що таке ретинований зуб?

Ретинований зуб — це зуб, який не може прорізатися і залишається частково або повністю зануреним у тканини ясен або кістку. Найчастіше ретинованими є зуби мудрості (треті моляри), але ретинованими можуть бути й інші зуби, такі як ікла та премоляри. Ретиновані зуби можуть викликати різні проблеми, включаючи біль, інфекції та пошкодження сусідніх зубів.

Причини ретенції зубів

Ретиновані зуби можуть виникати з різних причин, включаючи:

 • Нестача місця: У щелепі може бути недостатньо місця для прорізування зуба, що призводить до його ретенції.
 • Неправильне положення зуба: Зуб може бути повернутий або нахилений у неправильному напрямку, що заважає його нормальному прорізуванню.
 • Генетичні фактори: Спадкові особливості розвитку щелеп і зубів можуть сприяти ретенції.
 • Затримка в рості: Іноді зуби просто не встигають прорізатися в потрібний час через затримку в розвитку щелепи або інших причин.

Симптоми ретинованого зуба

Ретинований зуб може викликати різні симптоми, включаючи:

 • Біль: Зуб може викликати інтенсивний біль, особливо при спробах прорізування.
 • Набряк і запалення: Навколо ретинованого зуба можуть виникати набряки і запалення ясен.
 • Інфекції: Ретиновані зуби часто призводять до інфекцій, які можуть поширюватися на сусідні зуби і тканини.
 • Пошкодження сусідніх зубів: Ретинований зуб може тиснути на сусідні зуби, викликаючи їх зміщення або пошкодження.
 • Кісти і пухлини: Навколо ретинованого зуба можуть утворюватися кісти або пухлини, які вимагають хірургічного втручання.
Стаття по темі:  Переваги одноповерхових будинків від компанії Dom4M

Діагностика ретинованого зуба

Для діагностики ретинованого зуба стоматолог проводить комплексне обстеження, включаючи:

 • Клінічний огляд: Лікар оцінює стан зубів і ясен, перевіряє наявність болючих відчуттів, набряків і запалень.
 • Рентгенографія: Рентгенівські знімки дозволяють оцінити положення ретинованого зуба, його вплив на сусідні зуби і стан кісткової тканини.
 • Комп’ютерна томографія (КТ): У деяких випадках може знадобитися КТ для детальнішого вивчення анатомії щелепи і планування хірургічного втручання.

Методи видалення ретинованих зубів

Видалення ретинованого зуба — це складна процедура, що вимагає високого рівня кваліфікації і досвіду стоматолога. У стоматології “Арбор” використовуються сучасні методи і технології для безпечного і ефективного видалення ретинованих зубів.

Хірургічне видалення

Хірургічне видалення ретинованого зуба включає розрізання ясен і, в деяких випадках, видалення частини кістки для доступу до зуба. Зуб може бути розділений на частини для легшого видалення. Після видалення зуба ясна зашиваються, і пацієнту даються рекомендації щодо догляду за раною.

Видалення за допомогою пьезотома

Видалення ретинованих зубів за допомогою пьезотома — це сучасний метод, що дозволяє мінімізувати травматичність процедури. Пьезотом використовує ультразвукові коливання для акуратного розрізання кісткової тканини, що знижує ризик ускладнень і прискорює процес загоєння. Цей метод дозволяє більш точно і делікатно видаляти зуби, мінімізуючи пошкодження навколишніх тканин.

Використання седації

У стоматології “Арбор” для комфорту пацієнтів під час видалення ретинованих зубів може застосовуватися седація. Це допомагає зменшити страх і тривогу, забезпечуючи пацієнту комфортні умови під час процедури.

Чому варто обрати стоматологію “Арбор” у Києві?

Стоматологія Арбор у Києві пропонує високоякісні послуги з видалення ретинованих зубів, забезпечуючи пацієнтам комфорт і безпеку. Ось кілька причин, чому варто обрати саме нашу клініку:

Висококваліфіковані спеціалісти

У стоматології “Арбор” працюють досвідчені стоматологи-хірурги з багаторічним досвідом у видаленні ретинованих зубів. Наші лікарі постійно вдосконалюють свої навички, відвідуючи тренінги та семінари, щоб бути в курсі новітніх методів і технологій.

Стаття по темі:  Сийярто объяснил, почему Венгрия не поставляет оружие Украине

Сучасне обладнання

Ми використовуємо найсучасніше обладнання та матеріали, щоб забезпечити високу якість послуг і комфорт пацієнтів. Усі наші процедури проводяться з використанням новітніх технологій, що гарантує точність і надійність результатів.

Індивідуальний підхід

Кожен пацієнт отримує індивідуальний підхід, що враховує його потреби і побажання. Ми детально плануємо кожен етап лікування, щоб забезпечити максимальний комфорт і задоволення результатами.

Комплексні послуги

Стоматологія “Арбор” пропонує повний спектр стоматологічних послуг, що дозволяє пацієнтам отримати комплексне лікування в одному місці. Від діагностики і профілактики до складних хірургічних втручань — ми готові забезпечити вас усім необхідним для здорової і красивої усмішки.

Позитивні відгуки пацієнтів

Наші пацієнти високо оцінюють якість послуг у стоматології “Арбор”. Відгуки свідчать про професіоналізм, доброзичливість і уважне ставлення до кожного клієнта. Ми пишаємося тим, що можемо допомагати людям отримувати здорові і красиві зуби.

Відгуки пацієнтів

Оксана М.

Дата візиту: 15 березня 2024 року Оцінка: ⭐⭐⭐⭐⭐

“Я звернулася до стоматології “Арбор” для видалення ретинованого зуба мудрості. Від першої консультації до самої процедури все пройшло на найвищому рівні. Лікарі були дуже уважними і професійними, а процедура пройшла швидко і безболісно. Тепер я спокійно посміхаюся і не відчуваю жодного болю. Дякую всій команді!”

Андрій П.

Дата візиту: 10 квітня 2024 року Оцінка: ⭐⭐⭐⭐⭐

“Я обрав стоматологію “Арбор” для видалення ретинованого зуба і жодного разу не пошкодував про своє рішення. Лікарі пояснили всі етапи процедури і зробили все можливе, щоб я почувався комфортно. Процедура пройшла без ускладнень, і відновлення було швидким. Дякую всьому колективу клініки!”

Профілактика ускладнень після видалення ретинованого зуба

Після видалення ретинованого зуба важливо слідувати рекомендаціям лікаря, щоб уникнути ускладнень і забезпечити швидке загоєння:

 • Дотримуйтесь рекомендацій лікаря: Лікар дасть вам інструкції з догляду за раною, які необхідно строго дотримуватися.
 • Приймайте призначені ліки: Якщо лікар призначив антибіотики або знеболювальні препарати, приймайте їх згідно з приписами.
 • Уникайте фізичних навантажень: У перші дні після процедури уникайте інтенсивної фізичної активності, щоб не викликати кровотечу.
 • Харчування: У перші дні після процедури надавайте перевагу м’якій їжі і уникайте гарячих та гострих продуктів.
 • Гігієна порожнини рота: Слідкуйте за чистотою ротової порожнини, але уникайте інтенсивного полоскання, щоб не пошкодити рану.
Стаття по темі:  Шольц назвав Росію найбільшою загрозою НАТО і зробив заяву

Висновок

Видалення ретинованого зуба — це складна процедура, яка вимагає високого рівня професіоналізму і досвіду. Стоматологія “Арбор” у Києві пропонує високоякісні послуги з видалення ретинованих зубів, забезпечуючи пацієнтам комфорт і безпеку. Наші висококваліфіковані спеціалісти, сучасне обладнання і індивідуальний підхід забезпечать вам найкращий результат. Запишіться на консультацію вже сьогодні і переконайтеся в якості наших послуг!

Контактна інформація

Стоматологічна клініка «Арбор»

Адреса: проспект Берестейський 67В (проспект Перемоги 67В), м. Київ, метро Нивки

Телефон: 099 164 05 80

Share

You may also like...