Епоксидна смола в інтернет-магазині EPOXYMART

Епоксидна смола з харчовим допуском

Епоксидна смола з харчовим допуском – це спеціальний тип епоксидної смоли, яка відповідає вимогам і стандартам, дозволеним для контакту з харчовими продуктами. Ось докладніша інформація про неї:

 1. Технологія: Епоксидна смола з харчовим допуском виготовляється шляхом змішування епоксидних смол зі спеціальними затверджувачами та модифікаторами, які роблять її безпечною для контакту з харчовими продуктами.
 2. Матеріал: Основними складовими такої смоли є епоксидні смоли, які мають високу міцність і хімічну стійкість, та затверджувачі, які реагують з епоксидом для формування твердої структури.
 3. Характеристики: Епоксидна смола з харчовим допуском має високу міцність, стійкість до корозії, хімічної резистентності, а також може бути безпечною для використання з харчовими продуктами.
 4. Застосування: Цей матеріал широко використовується у виробництві обладнання для переробки харчових продуктів, контейнерів, упаковки, посуду, покриттів для харчових поверхонь та інших продуктів, які знаходяться у контакті з їжею або напоями.
 5. Переваги: Епоксидна смола з харчовим допуском дозволяє створювати продукти, які відповідають стандартам безпеки для контакту з харчовими продуктами. Вона має високу міцність та довговічність, а також може бути прозорою, що дозволяє зберігати харчові продукти без втрати їх якості та безпеки.

Загалом, епоксидна смола з харчовим допуском є важливим матеріалом у виробництві харчових контейнерів та упаковки, оскільки вона забезпечує безпеку та зберігає якість харчових продуктів.

Епоксидна смола для виготовлення прикрас

Эпоксидная смола для виробу прикрас є популярним матеріалом серед ремесленників та виробників прикрас. Ось її основні характеристики, технології використання та інші деталі:

 1. Технологія: Для виготовлення прикрас з епоксидної смоли потрібно змішати смолу з відповідними затверджувачами та фарбами або пігментами для створення барвистих і унікальних дизайнів. Потім ця суміш вливається в форми для лиття та залишається до затвердіння.
 2. Матеріал: Основними складовими епоксидної смоли для прикрас є епоксидна смола самого високої якості, затверджувачі, пігменти для фарбування та інші добавки для створення необхідної консистенції та властивостей.
 3. Характеристики: Епоксидна смола для виробу прикрас відзначається високою прозорістю, міцністю, стійкістю до подряпин, а також вона не жовтіє з часом. Крім того, вона дозволяє створювати різноманітні форми та текстури.
 4. Застосування: Цей матеріал використовується для виготовлення різноманітних прикрас, таких як підвіски, сережки, браслети, кулони та інші аксесуари. Він дозволяє творити унікальні та індивідуальні прикраси з різноманітними дизайнами.
 5. Переваги: Епоксидна смола для виробу прикрас має безліч переваг, включаючи можливість створення унікальних дизайнів, високу міцність та стійкість до впливу навколишнього середовища, а також прозорість, яка дозволяє виразно показувати вкладені вироби або декоративні елементи.
Стаття по темі:  Застосування блокчейн-технології в бізнесі: відкриття та переваги – Ігор Шайхет, Андрій Стріхарський

Отже, епоксидна смола є прекрасним матеріалом для виробництва різноманітних прикрас, які відзначаються високою якістю та естетичністю.

Про Інтернет-магазин епоксидних смол і супутніх матеріалів EPOXYMART

EPOXYMART https://www.epoxymart.com.ua/ – це інтернет-магазин, який пропонує широкий спектр епоксидних смол, супутніх матеріалів та інструментів для творчості. Ми є офіційними дистриб’юторами італійських смол RESIN PRO в Україні, а також пропонуємо продукцію інших відомих брендів.

Чому варто обирати EPOXYMART:

 • Якість: Ми пропонуємо лише високоякісну сертифіковану епоксидну смолу RESIN PRO, яка виробляється в Італії з дотриманням усіх європейських стандартів.
 • Широкий асортимент: У нашому магазині ви знайдете епоксидну смолу для будь-яких завдань: для створення столів, ваз, картин, годинників, свічників, підлог, стін, прикрас та багато іншого.
 • Кваліфікована консультація: Наші консультанти – це досвідчені майстри, які допоможуть вам підібрати епоксидну смолу та інші матеріали, необхідні для вашого проекту.
 • Доступні ціни: Ми пропонуємо конкурентні ціни на епоксидну смолу та інші матеріали.
 • Зручне замовлення: Ви можете легко замовити епоксидну смолу та інші матеріали онлайн з доставкою по всій Україні.

Товари які ви можете знайти в магазині:

магазин пропонує широкий асортимент матеріалів і інструментів для роботи з епоксидною смолою та іншими ремеслярськими проєктами. Ось короткий огляд товарів, які ви надаєте:

Епоксидна смола RESIN PRO:

 1. RESIN PRO Epoxy Resin: Універсальна епоксидна смола для різних завдань.
 2. RESIN PRO Art Epoxy Resin: Спеціальна епоксидна смола для створення картин.
 3. RESIN PRO Casting Epoxy Resin: Епоксидна смола для заливки та лиття.
 4. RESIN PRO Wood Epoxy Resin: Епоксидна смола, призначена для роботи з деревом.

Силіконові форми:

 1. Форми для столів
 2. Форми для ваз
 3. Форми для картин
 4. Форми для годинників
 5. Форми для свічників
 6. Форми для прикрас
Стаття по темі:  В Минобороны объяснили, почему "сдержанно" сообщают об успехах ВСУ на юге Украины

Барвники для епоксидної смоли:

 1. Американські спиртові чорнила
 2. Італійські пігменти
 3. Люмінесцентні барвники

Інші супутні матеріали:

 1. Крихта: Можливо, використовується для додавання текстури або декоративних ефектів.
 2. Поталь: Може бути використано для підсилення деяких ефектів.
 3. Фурнітура для годинників: Різноманітні елементи для створення годинників.
 4. Артборди: Підставки або основи для творчих проєктів.
 5. Молди: Засоби для створення різних форм та фігур.
 6. Інструменти: Різноманітні інструменти для роботи з епоксидною смолою та формами.

Цей асортимент дозволяє клієнтам створювати різноманітні та унікальні вироби, використовуючи епоксидну смолу та інші матеріали

Магазин також пропонує:

 1. Навчання: Майстер-класи та онлайн-курси з роботи з епоксидною смолою дозволяють вашим клієнтам отримати необхідні навички та знання для творчого використання матеріалів, які вони придбають у вас. Це може стимулювати продажі, а також збільшувати інтерес до ваших продуктів.
 2. Консультації: Консультанти, які допомагають підібрати епоксидну смолу та інші матеріали для конкретного проєкту, додають значну цінність для вашого магазину. Вони можуть надати професійні поради та рекомендації, що допоможе клієнтам здійснити правильний вибір та досягти бажаного результату.
 3. Доставка: Можливість доставки епоксидної смоли та інших матеріалів по всій Україні розширює ваше охоплення та забезпечує зручність для клієнтів. Це дозволяє вашим клієнтам замовляти товари безпосередньо до дому або в офіс, що сприяє збільшенню продажів та задоволенню клієнтів.
Share

You may also like...