Лінолеум – переваги, правильний вибір

Лінолеум (полівінілхлорид або ПВХ), який ви можете купити за посиланням https://europidloga.com/ua/linoleum-pvkh/,- це популярний матеріал для покриття підлоги, який має свої переваги, а також потребує правильного вибору плінтусу для досягнення гармонійного дизайну і функціональності. Ось деякі переваги використання лінолеуму та поради щодо вибору плінтусу для цього покриття:

Переваги використання лінолеуму (ПВХ):

 1. Доступність та бюджетність: Лінолеум є більш доступним у порівнянні з іншими покриттями підлоги, такими як паркет чи керамічна плитка.
 2. Легкість у встановленні та обслуговуванні: Лінолеум простий у встановленні, його легко очищати та доглядати.
 3. Широкий вибір дизайну і кольору: Лінолеум доступний в різних кольорах, дизайнах та текстурах, що дозволяє підібрати оптимальний стиль для будь-якого приміщення.
 4. Звукоізоляція: Лінолеум може зменшити рівень шуму в приміщенні, що робить його привабливим в облаштуванні квартир та будинків.
 5. Теплоізоляція: Лінолеум має певну теплоізоляційну властивість, що робить підлогу теплою та комфортною.
 6. Стійкість до вологи: Деякі види лінолеуму відповідно оброблені, щоб бути стійкими до вологи, що дозволяє використовувати його в ванних кімнатах і кухнях.

Вибір плінтусу для підлоги з лінолеуму:

 1. Кольорова гармонія: Важливо, щоб кольори плінтусу та лінолеуму гармонійно поєднувалися між собою. Можна вибрати плінтус такого самого кольору, як лінолеум, або вибрати контрастний кольор для виділення.
 2. Матеріал плінтусу: Рекомендується обирати плінтус, виготовлений з матеріалу, який відповідає захисту від вологи та механічних пошкоджень.
 3. Висота плінтусу: Висота плінтусу повинна бути такою, щоб він повністю прикривав з’єднання лінолеуму зі стіною, створюючи естетичний вигляд та захищаючи краї лінолеуму від зносу.
 4. Тип кріплення: Є різні типи кріплення плінтусу (наприклад, на клей, на скобах, на самоклеючих основах). Оберіть тип, який відповідає вашим умовам установки та дизайну.
 5. Дизайн і стиль: Вибирайте плінтус, який відповідає загальному стилю і дизайну інтер’єру приміщення.
Стаття по темі:  Politico: США готовят новый пакет военной помощи Украине

Обираючи плінтус для лінолеуму, важливо врахувати ці аспекти для того, щоб забезпечити естетичний вигляд і довговічність підлогового покриття.

Переваги обладнання підлоги за допомогою лінолеуму

Лінолеум – це популярне покриття для підлоги, яке має ряд переваг.

 • Зносостійкість і довговічність. Лінолеум – це міцний матеріал, який може прослужити 10-15 років при правильному догляді.
 • Вологостійкість. Лінолеум не пропускає воду, що робить його придатним для використання в приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як кухні і ванни.
 • Простота укладання. Лінолеум можна укладати самостійно, без допомоги фахівців.
 • Доступність. Лінолеум є відносно недорогим покриттям для підлоги.
 • Екологічність. Лінолеум виготовляється з натуральних матеріалів, таких як джут, деревна стружка і смола.

Все про лінолеум (ПВХ)

Лінолеум – це рулонне підлогове покриття, яке виготовляється з суміші натуральних і синтетичних матеріалів. Основу лінолеуму становить полівінілхлорид (ПВХ), а верхній шар – це захисний шар, який захищає покриття від пошкоджень і вигоряння.

Лінолеум буває різних типів, які відрізняються за своїми характеристиками.

 • Побутовий лінолеум. Цей тип лінолеуму призначений для використання в житлових приміщеннях. Він має широкий вибір дизайнів і кольорів.
 • Промисловий лінолеум. Цей тип лінолеуму призначений для використання в офісах, магазинах і інших громадських місцях. Він має підвищену міцність і зносостійкість.
 • Спеціальний лінолеум. Цей тип лінолеуму має спеціальні властивості, наприклад, антибактеріальні, протиковзкі або теплоізоляційні.

Як підібрати плінтус для підлоги під лінолеум

При виборі плінтуса за посиланням https://europidloga.com/ua/plintus/ для підлоги під лінолеум слід враховувати такі фактори:

 • Тип лінолеуму. Для побутового лінолеуму підходять плінтуси з МДФ, ПВХ або дерева. Для промислового лінолеуму використовуються плінтуси з металу або міцного пластику.
 • Товщина лінолеуму. Плінтус повинен бути товстішим за лінолеум, щоб не проглядалися шви.
 • Колір і дизайн. Плінтус повинен гармонійно поєднуватися з дизайном підлоги.
Стаття по темі:  Где использовать внутренние стеклянные перегородки

Існує два основних типи плінтуса для підлоги під лінолеум:

 • Плінтус з підрізом. Цей тип плінтуса має паз, в який вставляється лінолеум.
 • Плінтус без підрізу. Цей тип плінтуса фіксується до стіни за допомогою клею або шурупів.

Плінтус з підрізом є більш практичним варіантом, оскільки він дозволяє приховати шви між листами лінолеуму. Плінтус без підрізу є більш бюджетним варіантом, але він вимагає більш ретельного монтажу.

Поради по вибору і укладання лінолеуму

При виборі лінолеуму слід враховувати такі фактори:

 • Тип приміщення. Для різних типів приміщень підходять різні типи лінолеуму.
 • Колір і дизайн. Лінолеум повинен гармонійно поєднуватися з дизайном інтер’єру.
 • Ціна. Лінолеум є відносно недорогим покриттям для підлоги.

Укладання лінолеуму можна виконати самостійно або доручити фахівцям. Якщо ви вирішили укласти лінолеум самостійно, дотримуйтесь наступних рекомендацій:

 • Підготуйте основу. Підлога повинна бути рівною, чистою і сухою.
 • Виміряйте площу приміщення. Це допоможе вам визначити, скільки лінолеуму вам потрібно.
 • Розріжте лінолеум. Використовуйте для цього будівельний ніж або різак.
 • Укладіть лінолеум. Починайте укладання з центру приміщення.
 • Зафіксуйте лінолеум.
Share

You may also like...