The Telegraph: Джонсон планує прощальний візит до України

The Telegraph: Джонсон планує прощальний візит до України

Британський прем’єр-міністр Борис Джонсон планує прощальний візит до України перед тим, як остаточно піде у відставку. Про це, з посиланням на The Telegraph, пише Ілона Свиридова, РБК-Україна.

Як пише видання, Джонсон має намір втретє відвідати Київ з початку російського вторгнення. За словами одного з його прихильників, наступного тижня він знову проведе телефонні переговори з президентом України Володимиром Зеленським.

“Він дійсно відчуває тягар відповідальності за те, що був найбільшим прихильником Зеленського. Він не може просто піти і не переконатися, що світ прикриває його. Він сподівається побачити його знову, перш ніж залишить свій пост”, – додав він.

Також джерела повідомляють, що Джонсон не випустить на Ламбетській конференції англіканських єпископів, яка розпочнеться у вівторок.

Нагадаємо, раніше видання The Times повідомило, що Борис Джонсон в майбутньому сподівається очолити Консервативну партію, якщо вона програє наступні парламентські вибори, і повернутися в крісло прем’єра.

Стаття по темі:  Росія знову скликає Радбез ООН через ситуацію на ЗАЕС
Share

You may also like...

Залишити відповідь