Western Bid: Послуги пересилання з України в США

Western Bid пропонує зручні та доступні послуги пересилання з України в США. Узнайте вартість посилки з України в США на сайті компанії. Їхні переваги включають:

 • Низькі ціни: Вартість доставки починається від $6 USD за пакет, що робить їх одним з найдоступніших варіантів на ринку.
 • Швидка доставка: Western Bid пропонує як бюджетні, так і експрес-варіанти доставки, які гарантують швидке надходження ваших товарів до США. Їхні експрес-посилки відправляються з Києва до Варшави щодня, а час доставки до США становить 2-3 дні.
 • Просте відстеження: Ви можете легко відстежувати свою посилку онлайн за допомогою їхньої системи відстеження.
 • Надійність: Western Bid має 25-річний досвід роботи в галузі міжнародних пересилань і за цей час зарекомендувала себе як надійний партнер.
 • Широкий спектр послуг: Western Bid пропонує широкий спектр послуг, включаючи консолідацію вантажів, страхування та допомогу з митним оформленням.
 • Зручність: Ви можете відправити свою посилку з будь-якого відділення Нової Пошти або офісу Western Bid.

Як як відправити посилку з україни в сша з Western Bid:

 1. Зареєструйтеся або увійдіть: Перше, що потрібно зробити, це зареєструватися на сайті Western Bid або увійти до свого облікового запису, якщо у вас вже є один.
 2. Вкажіть інформацію про відправлення: Далі вкажіть деталі вашої посилки, такі як вага, розміри та вміст. Це допоможе забезпечити правильну обробку та доставку вашого відправлення.
 3. Виберіть метод доставки та оплатіть: Оберіть метод доставки, який найбільше вам підходить, і оплатіть послугу онлайн через доступні платіжні системи.
 4. Віднесіть посилку до відділення або офісу: Останній крок – віднесіть вашу посилку до найближчого відділення Нової Пошти або офісу Western Bid. Вони допоможуть вам з упаковкою та оформленням посилки для подальшої доставки в США.
Стаття по темі:  Боррель виступив проти заборони на в'їзд до ЄС для всіх росіян

Western Bid – це чудовий варіант для відправки посилок з України в США. Їхні низькі ціни, швидка доставка та надійність роблять їх популярним вибором як для приватних осіб, так і для підприємств.

Western Bid піклується про всі інші деталі, включаючи митне оформлення. Ви зможете відстежувати свою посилку не лише на внутрішньому сайті відстеження WB, а й на офіційних сайтах західних поштових служб.

Якщо ви шукаєте експрес-доставку до США, Western Bid пропонує такі варіанти:

 1. UPS Express Saver: Цей варіант доставки використовується для швидкого та ефективного доставки посилок в США. UPS Express Saver гарантує доставку відправлення протягом певного терміну.
 2. FedEx International Priority: Цей сервіс забезпечує пріоритетну доставку вашої посилки до США з високим рівнем швидкості та надійності.
 3. FedEx International Connect Plus: Цей варіант може бути більш доступним з точки зору вартості, проте все ще забезпечує швидку доставку до США з надійною міжнародною службою доставки FedEx.
 4. FedEx International Economy: Якщо вам потрібно ще більше економії, цей варіант може бути відмінним вибором. Він пропонує економічний варіант доставки з невеликим зниженням швидкості в порівнянні з пріоритетними сервісами.

Як альтернативу, поряд з експрес-відправленнями, Western Bid також пропонує економічний варіант відправки, відомий як “Консолідація Плюс”. Цей метод передбачає консолідацію посилок в палети в їхньому центрі в Києві, що дозволяє економити на вартості перельоту. Після цього посилки відправляються індивідуально з Маямі до одержувачів, з наданням номерів відстеження.

Зазначте, що існують обмеження на товари, які можна пересилати до США з України, та пам’ятайте про безмитний митний поріг в $800 на одного одержувача на календарний місяць.

Western Bid є вашим надійним партнером у міжнародній доставці, і їхні послуги дозволять вам легко, швидко і вигідно відправляти посилки до США.

Стаття по темі:  ОВА: ночью над Одеской областью сбили 2 крылатые ракеты

Щодо обмежень на товари, які можна пересилати до США, слід зазначити, що деякі предмети, такі як зброя, амуніція, рідини, товари подвійного призначення, бурштин і деякі інші товари, заборонені до пересилання. Також важливо пам’ятати про безмитний митний поріг для посилок у США, який становить $800 на одного одержувача на календарний місяць.

З Western Bid ваша доставка в США стає простою, швидкою та вигідною.

Share

You may also like...