Застосування блокчейн-технології в бізнесі: відкриття та переваги – Ігор Шайхет, Андрій Стріхарський

Блокчейн – це інноваційна концепція, яка стала ключовим елементом технологічних трансформацій у різних галузях бізнесу, розповідає Ігор Шайхет – бізнес-аналітик. Ця технологія, за словами експерта з фінтеху Андрія Стріхарського, базується на ідеї створення розподіленого реєстру, подібного до колективного документа Google Docs, до якого мають доступ лише учасники мережі блокчейну з відповідними правами доступу. фахівці пропонують докладніше розібратись у цьому питанні. 

Шайхет Ігор Олегович підкреслює, що основною перевагою блокчейну є його безпека та надійність. Кожна транзакція та зміна в реєстрі обов’язково підлягає схваленню безліччю комп’ютерів-вузлів, що забезпечує високий рівень захисту та надійності даних. Цей рівень безпеки складно досягти за допомогою традиційних методів обробки і зберігання інформації.

Андрій Стріхарський, аналізуючи сферу фінансів та технологій, вказує на те, що блокчейн може не підходити для всіх видів операцій через обмеження масштабування. Наприклад, він може бути неефективним для обробки великої кількості транзакцій, таких як платежі, які виконуються за допомогою платіжних систем, подібних до Visa чи MasterCard.

Проте, фахівці вірять, що блокчейн може знайти своє застосування в бізнесі завдяки перевагам у справедливому та безпечному зберіганні даних. Ця технологія може бути використана для оптимізації процесів, підвищення ефективності та захисту операцій у різних галузях, включаючи фінансовий сектор.

Зам словами Ігоря Шайхета, однією з можливих сфер застосування блокчейну є створення розподіленої системи для обміну активами та цінними паперами, яка дозволить суттєво зменшити витрати та покращити ефективність операцій. Блокчейн також може бути використаний для створення платформ для забезпечення безпеки угод та контрактів.

Усі ці можливості свідчать про те, що блокчейн-технологія вже зараз має великий потенціал для перетворення різних аспектів бізнесу та фінансів, і її роль у майбутньому може значно зрости. На думку Андрія Стріхарського, подальша інтеграція блокчейн-технології в бізнес стає більш доступною та привабливою завдяки зростанню числа розробників та платформ, які надають інструменти для створення власних блокчейн-рішень. Це створює унікальні можливості для підприємств у всіх галузях для запровадження інноваційних проектів на основі цієї технології.

Стаття по темі:  Труби металеві від ТОВ «Торговий Дім «Український Стальний Холдинг»

Крім того, Ігор Шайхет розповідає, що різні галузі бізнесу активно досліджують можливості застосування смарт-контрактів, які базуються на блокчейн-технології. Він пояснює, що смарт-контракти – це програми, які автоматично виконують угоди при виконанні певних умов, що вписані в код контракту. Вони можуть бути використані для автоматизації багатьох видів угод, включаючи фінансові та логістичні операції, зазначив Андрій Стріхарський.

Share

You may also like...